Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

Eğitimler

Barista Eğitimi

Metropolitan Barista okulu iyi kahve yapmanın yöntemlerini ekiplerinizle paylaşarak onlara profesyonel birer barista olarak yetişmeleri konusunda destek veriyor.

Bu eğitimleri dünyanın her yerinde veren Baristalar ile gerçekleştirdiğimiz 10 kişilik eğitim seansları, kahvenin tarihçesinden başlayarak makine kurulumu, kahve yapmanın temel bilgileri ve farklı süt kullanım teknikleri ile nasıl latte, mocha, macchiato ve cappuccino’ların yaratıldığı, uygulamalı olarak anlatıyor.

Teknik Servis

Metropolitan olarak kahve ekipmanlarınızın işinizin candamarı olduğunun farkındayız. Bu nedenle onlara en kaliteli servis hizmetini uzman kişiler ile zamanında sunma konusunda da daima yanınızdayız.

Sizlere servis veren kadromuz her zaman en güncel teknolojileri, yurtdışında aldıkları eğitimler ile takip etmektedir. Makine üreticisi firmalarımızın fabrikalarında verilen bu eğitimler ile her yeni gelen teknoloji ve yöntem uygulamalı olarak anlatılmakta; sizlere sunmakta olduğumuz servis hizmetimizin kalitesine katma değer sağlanmaktadır.

Danışmanlık

Metropolitan Barista okulu iyi kahve yapmanın yöntemlerini ekiplerinizle paylaşarak onlara profesyonel birer barista olarak yetişmeleri konusunda destek veriyor.

Metropolitan Coffee olarak 15 yıllık tecrübemizle sektörün ihtiyaç duyduğu doğru ekipman seçimi, cafe-restorant kurulumları, menü oluşturma çalışmaları gibi konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.