Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

Hakkımızda

Türk kahvesi, espresso, cappuccino, americano… Hangi çeşit olursa olsun kahve bize çoğu zaman dostluğu, sohbeti, paylaşmayı, dertleşmeyi çağrıştırıyor. Belki de bu yüzden eskiler, “bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” derler.

Eskiden “kahve” denince akla bir tek Türk kahvesi gelirdi. Ancak hayatımıza birçok farklı kahve çeşidi girdi. Kahve üreticisi Segafredo, üç kuşaktan beri kahve üretimi ve imalatı yapan bir firma. Kurucusu Massimo Zanetti, aileden gelen kahve üreticiliği işini 50 yıl önce profesyonel bir anlayışla devam ettirmeye karar vermiş.

Brezilya’daki kendi kahve bahçelerinde yetiştirdiği kahveleri İtalya, Fransa ve Avusturya’daki fabrikalarında hazır hale getiriyor.

Segafredo kahve ve profesyonel kahve ekipmanlarının Türkiye’de dağıtımı ve pazarlamasını 2002 başından bu yana Metropolitan Gıda yapıyor. Bu markanın önemli bir özelliği otel, restoran ve cafeler, yani profesyonel sektör için çalışması.

BİZE ULAŞIN


Metropolitan Gıda Ltd. 

Altınay Cad. Gül Sok. No:13 Kat:1-2 Seyrantepe 34418 İstanbul

Tel: 0212-321 38 92 (3 hat); Faks: 0212-321 38 91

info@metropolitancoffee.com